MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 DOBOZOS-EMELŐHÁTFALAS 7.40 m
| Vételár: | 19 200 000 Ft + 27% ÁFA (bruttó: 24 384 000 Ft) |
| Ár (EUR): | 53 458 EUR + 27% ÁFA (bruttó: 67 892 EUR) |
| Gyártási év: | 2020/04 |
| Okmányok jellege: | Forgalomból ideiglenesen kivont, külföldi okmányokkal |
| Km. óra állás: | 108 931 km |
| Kivitel: | Dobozos- emelőhátfalas |
| Váltó: | automata |
| Terhelhetőség: | 10 t |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 7698 cm³ |
| Teljesítmény: | 235 kW, 320 LE |
| Szállítható szem. száma: | 2 fő |
| Ajtók száma: | 2 |
| Klíma fajtája: | Automata klíma |
| Szín: | Fehér |
| Saját tömeg: | 9 232 kg |
| Össztömeg: | 19 000 kg |
| Raktér hossza: | 7,37 m |
| Raktér szélessége: | 2,48 m |
| Raktér magassága: | 2,22 m |
| Tengelyek száma: | 2 db |
| Leírás: | A TEHERGÉPJÁRMŰ KERESKEDÉSÜNKBEN MEGTEKINTHETŐ! Teljeskörű hitelügyintézés igény szerint, akciós 3.0 %-os Széchenyi Lízing finanszírozással! Mercedes-Benz Actros 1832 dobozos-emelőhátfalas tehergépjármű, évjárat: 2020, 108.931 km, klíma, tempomat, automata váltó, légrugó, multikormány, stb. Doboz felépítménnyel (külső méret: 7.40 x 2.55 x 2.38 m, belső méret: 7.37 x 2.48 x 2.22 m), Zepro 2500 kg teherbírású emelőhátfallal (évjárat: 2020), külföldi okmányokkal. Minden tehergépjármű névre írva, friss műszaki vizsgával, tachográf illesztéssel, hitelesítéssel, és érvényes felülvizsgálatokkal kerül átadásra. Telephelyünkön állandó 70-80 darabos készlet áll rendelkezésre. Meglévő teherautókon felépítménycsere saját műhelyünkben megoldható! |
| Felszereltség: | Állítható kormány, automata klíma, fedélzeti komputer, légrugó, szervokormány, tempomat, azonnal elvihető. |
| Telefonszám: | (+36) 20/9528866 |
| Cím: | KECSKEMÉT NYÍRFA u. |
| E-mail: | jarmufelepitmeny@gmail.com |
| : |




















