MAN TGX 26.440 DOBOZOS-EMELŐHÁTFALAS 7.37 m
| Vételár: | 7 480 000 Ft + 27% ÁFA (bruttó: 9 499 600 Ft) |
| Ár (EUR): | 20 826 EUR + 27% ÁFA (bruttó: 26 449 EUR) |
| Gyártási év: | 2014/12 |
| Okmányok jellege: | Lejárt külföldi okmányokkal |
| Km. óra állás: | 883 080 km |
| Kivitel: | Dobozos- emelőhátfalas |
| Váltó: | automata |
| Terhelhetőség: | 15 t |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 12419 cm³ |
| Teljesítmény: | 324 kW, 441 LE |
| Szállítható szem. száma: | 2 fő |
| Ajtók száma: | 2 |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Szín: | Fehér |
| Saját tömeg: | 11 040 kg |
| Össztömeg: | 26 000 kg |
| Raktér hossza: | 7,37 m |
| Raktér szélessége: | 2,47 m |
| Raktér magassága: | 2,3 m |
| Tengelyek száma: | 3 db |
| Leírás: | A TEHERGÉPJÁRMŰ KERESKEDÉSÜNKBEN MEGTEKINTHETŐ! MAN TGX 26.440 dobozos-emelőhátfalas tehergépjármű, évjárat: 2014, 883.080 km, EURO6, hálófülke 1 ággyal, automata váltó, klíma, elől-hátul légrugó, sávtartó és távolságtartó tempomat, állófűtés, vontatás, elektromos ablak, elektromos tükör, fűthető tükör, stb. Doboz felépítménnyel (belső méret: 7.37 x 2.47 x 2.30 m), Dautel 1500 kg teherbírású emelőhátfallal, külföldi okmányokkal. Új korától kezdve végig MAN szervizben szervizelve. Igény szerint pótkocsival is eladó. A hirdetésben szereplő ár kizárólag a tehergépjárműre vonatkozik! Minden tehergépjármű névre írva, friss műszaki vizsgával, tachográf illesztéssel, hitelesítéssel, és érvényes felülvizsgálatokkal kerül átadásra. Telephelyünkön állandó 70-80 darabos készlet áll rendelkezésre. Meglévő teherautókon felépítménycsere saját műhelyünkben megoldható! |
| Felszereltség: | Állítható kormány, állófűtés, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, légrugó, légrugós ülés, manuális klíma, szervokormány, tempomat, azonnal elvihető. |
| Telefonszám: | (+36) 20/9528866 |
| Cím: | KECSKEMÉT NYÍRFA u. |
| E-mail: | jarmufelepitmeny@gmail.com |
| : |




























