RENAULT MASTER 2.3 dCi
| Vételár: | 4 490 000 Ft + 27% ÁFA (bruttó: 5 702 300 Ft) |
| Ár (EUR): | 12 501 EUR + 27% ÁFA (bruttó: 15 877 EUR) |
| Gyártási év: | 2020/08 |
| Okmányok jellege: | Lejárt magyar okmányokkal |
| Km. óra állás: | 224 879 km |
| Kivitel: | Furgon |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 2299 cm³ |
| Teljesítmény: | 100 kW, 136 LE |
| Szállítható szem. száma: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Szín: | Fehér |
| Saját tömeg: | 2 069 kg |
| Össztömeg: | 3 500 kg |
| Leírás: | Renault Master kistehergépjármű, évjárat: 2020, garantált 224.879 km, klíma, manuális 6 sebességfokozatú váltó, multikormány, tolatókamera, tempomat, központizár, elektromos ablak, elektromos tükör stb. magyar okmányokkal. |
| Felszereltség: | Állítható kormány, CD-s autórádió, centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, manuális klíma, szervokormány, tempomat, ülésmagasság állítás, azonnal elvihető, nem dohányzó. |
| Telefonszám: | (+36) 20/9528866 |
| Cím: | KECSKEMÉT NYÍRFA u. |
| E-mail: | jarmufelepitmeny@gmail.com |
| : |














