
Teherautó kereskedelem
Több mint 50 darabos használt, 7.5t – 26t össztömegű tehergépjármű készletünkből választhat. A tehergépjárművek a megtekintett állapotban vagy igény szerint alvázként, illetve az egyedi igényeknek megfelelően, választható felépítményekkel (plató, doboz, hűtős doboz) is megvásárolhatók. A tehergépjárművek komplett ügyintézéssel (tervezve, és
Felépítmény kereskedelem
Folyamatosan változó kínálatunkban megtalálja az igényeknek megfelelő jellegű és méretű használt felépítményt. Platókkal, dobozokkal, szigetelt és hűtős felépítményekkel, valamint normál, szigetelt és hűtős raktárdobozokkal állunk ügyfeleink rendelkezésére. Vállaljuk a felépítmények igény szerinti kisebb átalakításait (méretre alakítás, ajtó gyártás, stb.), esztétikai
Emelőhátfal kereskedelem
Több mint 100 darabos használt emelőhátfal készletünkből választhat 12V-os, 500 kg, 750 kg, 1000 kg teherbírású emelőhátfalat, valamint 24V-os, 1000 kg, 1500 kg, 2000 kg teherbírású normál vagy alácsukható emelőhátfalat. Igény szerint az emelőhátfalak dokumentációval és engedélyeztetéssel, műszaki átvizsgálással, esztétikaiKubicsek Jármű – Felépítmény
A Kubicsek Jármű – Felépítmény több mint 5 éve szolgálja ki magas színvonalon ügyfeleit. Napjainkra Magyarország meghatározó használt felépítmény kereskedő vállalatává nőttük ki magunkat. Fő tevékenységünk folyamatosan bővült felépítmények professzionális felszerelésével, átépítésével és tehergépjárművek kereskedelmével. Spóroljon időt – kezdjen nálunk!
Ízelítő kínálatunkból
-

HŰTŐS DOBOZ 7.83M FELÉPÍTMÉNY
Ár nélkül -

DHOLLANDIA EMELŐHÁTFAL, 12V 750kg ÉVJÁRAT:2018
Ár nélkül -

MÉRSÉKELTEN SZIGETELT HŰTŐSDOBOZ FELÉPÍTMÉNY 3.87m
Ár nélkül -

THERMO-KING V300 MAX HŰTŐAGGREGÁT
Ár nélkül -

DOBOZ FELÉPÍTMÉNY 3.87 m
Ár nélkül -

HŰTŐS RAKTÁRDOBOZ 5.73M
Ár nélkül -

PALFINGER EMELŐHÁTFAL, 12V 750kg ÉVJÁRAT:2016
Ár nélkül -

DOBOZ FELÉPÍTMÉNY 4.22 m
Ár nélkül -

DHOLLANDIA EMELŐHÁTFAL, 12V 750kg ÉVJÁRAT:2014
Ár nélkül -

DOBOZ FELÉPÍTMÉNY 5.35 m
Ár nélkül -

FÜGGÖNYPONYVÁS PLATÓ 7.32M FELÉPÍTMÉNY
Ár nélkül -

PALFINGER EMELŐHÁTFAL, 24V 1500kg ÉVJÁRAT:2022
Ár nélkül -

MBB-PALFINGER EMELŐHÁTFAL, 24V 2000kg ÉVJÁRAT:2012
Ár nélkül -

PALFINGER EMELŐHÁTFAL, 24V 1500kg ÉVJÁRAT:2014
Ár nélkül -

FÜGGÖNYPONYVÁS PLATÓ 7.30M FELÉPÍTMÉNY
Ár nélkül
MERCEDES-BENZ AROCS 1830 DARUS-BILLENŐPLATÓS 4.30 m
| Vételár: | 29 880 000 Ft + 27% ÁFA (bruttó: 37 947 600 Ft) |
| Ár (EUR): | 84 283 EUR + 27% ÁFA (bruttó: 107 039 EUR) |
| Gyártási év: | 2018/12 |
| Okmányok jellege: | Lejárt külföldi okmányokkal |
| Km. óra állás: | 118 682 km |
| Kivitel: | Billenőplatós- darugémes |
| Váltó: | automata |
| Terhelhetőség: | 10 t |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 7698 cm³ |
| Teljesítmény: | 220 kW, 299 LE |
| Szállítható szem. száma: | 2 fő |
| Ajtók száma: | 2 |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Szín: | Narancs |
| Saját tömeg: | 9 100 kg |
| Össztömeg: | 19 500 kg |
| Raktér hossza: | 4,3 m |
| Raktér szélessége: | 2,52 m |
| Raktér magassága: | 0,7 m |
| Tengelyek száma: | 2 db |
| Leírás: | A TEHERGÉPJÁRMŰ KERESKEDÉSÜNKBEN MEGTEKINTHETŐ! Teljeskörű hitelügyintézés igény szerint, akciós 3.0 %-os Széchenyi Lízing finanszírozással! Mercedes-Benz Arocs 1830 darus-billenőplatós tehergépjármű, évjárat: 2018, EURO6, 118.682 km, 300 LE, laprugók, automata váltó, klíma, tempomat, vontatás, stb. FASSI F135 rádióvezérléses daruval, rotátor kiépítéssel, MEILLER-KIPPER 3 oldalra billenő plató felépítménnyel (külső méret: 4.30 x 2.52 m belső méret: 4.20 x 2.43 m, oldalfal: 700 mm), külföldi okmányokkal. Minden tehergépjármű névre írva, friss műszaki vizsgával, tachográf illesztéssel, hitelesítéssel, és érvényes felülvizsgálatokkal kerül átadásra. |
| Felszereltség: | Állítható kormány, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, manuális klíma, szervokormány, tempomat, azonnal elvihető. |
| Telefonszám: | (+36) 20/9528866 |
| Cím: | KECSKEMÉT NYÍRFA u. |
| E-mail: | jarmufelepitmeny@gmail.com |
| : |





