
Teherautó kereskedelem
Több mint 50 darabos használt, 7.5t – 26t össztömegű tehergépjármű készletünkből választhat. A tehergépjárművek a megtekintett állapotban vagy igény szerint alvázként, illetve az egyedi igényeknek megfelelően, választható felépítményekkel (plató, doboz, hűtős doboz) is megvásárolhatók. A tehergépjárművek komplett ügyintézéssel (tervezve, és
Felépítmény kereskedelem
Folyamatosan változó kínálatunkban megtalálja az igényeknek megfelelő jellegű és méretű használt felépítményt. Platókkal, dobozokkal, szigetelt és hűtős felépítményekkel, valamint normál, szigetelt és hűtős raktárdobozokkal állunk ügyfeleink rendelkezésére. Vállaljuk a felépítmények igény szerinti kisebb átalakításait (méretre alakítás, ajtó gyártás, stb.), esztétikai
Emelőhátfal kereskedelem
Több mint 100 darabos használt emelőhátfal készletünkből választhat 12V-os, 500 kg, 750 kg, 1000 kg teherbírású emelőhátfalat, valamint 24V-os, 1000 kg, 1500 kg, 2000 kg teherbírású normál vagy alácsukható emelőhátfalat. Igény szerint az emelőhátfalak dokumentációval és engedélyeztetéssel, műszaki átvizsgálással, esztétikaiKubicsek Jármű – Felépítmény
A Kubicsek Jármű – Felépítmény több mint 5 éve szolgálja ki magas színvonalon ügyfeleit. Napjainkra Magyarország meghatározó használt felépítmény kereskedő vállalatává nőttük ki magunkat. Fő tevékenységünk folyamatosan bővült felépítmények professzionális felszerelésével, átépítésével és tehergépjárművek kereskedelmével. Spóroljon időt – kezdjen nálunk!
Ízelítő kínálatunkból
-

HŰTŐS DOBOZ 7.83M FELÉPÍTMÉNY
Ár nélkül -

DHOLLANDIA EMELŐHÁTFAL, 12V 750kg ÉVJÁRAT:2018
Ár nélkül -

MÉRSÉKELTEN SZIGETELT HŰTŐSDOBOZ FELÉPÍTMÉNY 3.87m
Ár nélkül -

THERMO-KING V300 MAX HŰTŐAGGREGÁT
Ár nélkül -

DOBOZ FELÉPÍTMÉNY 3.87 m
Ár nélkül -

HŰTŐS RAKTÁRDOBOZ 5.73M
Ár nélkül -

PALFINGER EMELŐHÁTFAL, 12V 750kg ÉVJÁRAT:2016
Ár nélkül -

DOBOZ FELÉPÍTMÉNY 4.22 m
Ár nélkül -

DHOLLANDIA EMELŐHÁTFAL, 12V 750kg ÉVJÁRAT:2014
Ár nélkül -

DOBOZ FELÉPÍTMÉNY 5.35 m
Ár nélkül -

FÜGGÖNYPONYVÁS PLATÓ 7.32M FELÉPÍTMÉNY
Ár nélkül -

PALFINGER EMELŐHÁTFAL, 24V 1500kg ÉVJÁRAT:2022
Ár nélkül -

MBB-PALFINGER EMELŐHÁTFAL, 24V 2000kg ÉVJÁRAT:2012
Ár nélkül -

PALFINGER EMELŐHÁTFAL, 24V 1500kg ÉVJÁRAT:2014
Ár nélkül -

FÜGGÖNYPONYVÁS PLATÓ 7.30M FELÉPÍTMÉNY
Ár nélkül
IVECO DAILY 35S14 DOBOZOS 4.36 m
| Vételár: | 6 480 000 Ft + 27% ÁFA (bruttó: 8 229 600 Ft) |
| Ár (EUR): | 18 278 EUR + 27% ÁFA (bruttó: 23 213 EUR) |
| Gyártási év: | 2021/08 |
| Okmányok jellege: | Lejárt külföldi okmányokkal |
| Km. óra állás: | 171 422 km |
| Kivitel: | Dobozos (koffer) |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Sebességváltó: | Manuális sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 2287 cm³ |
| Teljesítmény: | 100 kW, 136 LE |
| Szállítható szem. száma: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 2 |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Szín: | Fehér |
| Saját tömeg: | 2 465 kg |
| Össztömeg: | 3 500 kg |
| Raktér hossza: | 4,36 m |
| Raktér szélessége: | 2,18 m |
| Raktér magassága: | 2,53 m |
| Leírás: | A TEHERGÉPJÁRMŰ KERESKEDÉSÜNKBEN MEGTEKINTHETŐ! IVECO Daily 35S14 dobozos tehergépjármű, évjárat: 2021, 171.422 km, klíma, manuális váltó, tempomat, multikormány, központizár, elektromos ablak, elektromos tükőr stb. Doboz felépítménnyel, (külső méret: 4.36 x 2.18 x 2.53 m, belső méret: 4.33 x 2.14 x 2.39 m), külföldi okmányokkal. Minden tehergépjármű névre írva, friss műszaki vizsgával, és érvényes felülvizsgálatokkal kerül átadásra. Telephelyünkön állandó 70-80 darabos készlet áll rendelkezésre. Meglévő teherautókon felépítménycsere saját műhelyünkben megoldható! |
| Felszereltség: | Állítható kormány, CD-s autórádió, centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, manuális klíma, szervokormány, tempomat, azonnal elvihető. |
| Telefonszám: | (+36) 20/9528866 |
| Cím: | KECSKEMÉT NYÍRFA u. |
| E-mail: | jarmufelepitmeny@gmail.com |
| : |














