
Teherautó kereskedelem
Több mint 50 darabos használt, 7.5t – 26t össztömegű tehergépjármű készletünkből választhat. A tehergépjárművek a megtekintett állapotban vagy igény szerint alvázként, illetve az egyedi igényeknek megfelelően, választható felépítményekkel (plató, doboz, hűtős doboz) is megvásárolhatók. A tehergépjárművek komplett ügyintézéssel (tervezve, és
Felépítmény kereskedelem
Folyamatosan változó kínálatunkban megtalálja az igényeknek megfelelő jellegű és méretű használt felépítményt. Platókkal, dobozokkal, szigetelt és hűtős felépítményekkel, valamint normál, szigetelt és hűtős raktárdobozokkal állunk ügyfeleink rendelkezésére. Vállaljuk a felépítmények igény szerinti kisebb átalakításait (méretre alakítás, ajtó gyártás, stb.), esztétikai
Emelőhátfal kereskedelem
Több mint 100 darabos használt emelőhátfal készletünkből választhat 12V-os, 500 kg, 750 kg, 1000 kg teherbírású emelőhátfalat, valamint 24V-os, 1000 kg, 1500 kg, 2000 kg teherbírású normál vagy alácsukható emelőhátfalat. Igény szerint az emelőhátfalak dokumentációval és engedélyeztetéssel, műszaki átvizsgálással, esztétikaiKubicsek Jármű – Felépítmény
A Kubicsek Jármű – Felépítmény több mint 5 éve szolgálja ki magas színvonalon ügyfeleit. Napjainkra Magyarország meghatározó használt felépítmény kereskedő vállalatává nőttük ki magunkat. Fő tevékenységünk folyamatosan bővült felépítmények professzionális felszerelésével, átépítésével és tehergépjárművek kereskedelmével. Spóroljon időt – kezdjen nálunk!
Ízelítő kínálatunkból
-

ÜZEMANYAG TARTÁLY
60.000 Ft + 27% Áfa -

DHOLLANDIA ALÁCSUKHATÓ EMELŐHÁTFAL 24V ÉVJÁRAT:2015
Ár nélkül -

DOBOZ FELÉPÍTMÉNY 7.10 m
Ár nélkül -

BAR EMELŐHÁTFAL, 24V 1500kg ÉVJÁRAT:2022
Ár nélkül -

FÜGGÖNYPONYVÁS PLATÓ 5.00M FELÉPÍTMÉNY
Ár nélkül -

FÜGGÖNYPONYVÁS PLATÓ 7.30M FELÉPÍTMÉNY
Ár nélkül -

RAKTÁRDOBOZ 5.40M
Ár nélkül -

HŰTŐS DOBOZ 3.82M FELÉPÍTMÉNY
Ár nélkül -

HŰTŐS DOBOZ 3.40M FELÉPÍTMÉNY
Ár nélkül -

DHOLLANDIA EMELŐHÁTFAL, 12V 750kg ÉVJÁRAT:2018
Ár nélkül -

DHOLLANDIA EMELŐHÁTFAL, 12V 750kg ÉVJÁRAT:2018
Ár nélkül -

SÖRENSEN EMELŐHÁTFAL, 12V 750kg ÉVJÁRAT:2015
Ár nélkül -

HŰTŐS DOBOZ 3.40M FELÉPÍTMÉNY
Ár nélkül -

HŰTŐS DOBOZ 5.07M FELÉPÍTMÉNY
Ár nélkül -

HŰTŐS DOBOZ 3.52M FELÉPÍTMÉNY
Ár nélkül
MERCEDES-BENZ ATEGO 1227 PONYVÁS-EMELŐHÁTFALAS 7.27 m
| Vételár: | 13 480 000 Ft + 27% ÁFA (bruttó: 17 119 600 Ft) |
| Ár (EUR): | 34 639 EUR + 27% ÁFA (bruttó: 43 991 EUR) |
| Gyártási év: | 2020/05 |
| Okmányok jellege: | Lejárt külföldi okmányokkal |
| Km. óra állás: | 259 909 km |
| Kivitel: | Platós- emelőhátfalas |
| Váltó: | automata |
| Terhelhetőség: | 5 t |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 7698 cm³ |
| Teljesítmény: | 200 kW, 272 LE |
| Szállítható szem. száma: | 2 fő |
| Ajtók száma: | 2 |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Szín: | Fehér |
| Saját tömeg: | 6 930 kg |
| Össztömeg: | 11 990 kg |
| Raktér hossza: | 7,27 m |
| Raktér szélessége: | 2,55 m |
| Raktér magassága: | 2,66 m |
| Tengelyek száma: | 2 db |
| Leírás: | Tehergépjármű kereskedésünkben megtekinthető! Teljeskörű hitelügyintézés igény szerint, akciós 3.0 %-os Széchenyi Lízing finanszírozással! Mercedes-Benz Atego 1227 ponyvás-emelőhátfalas tehergépjármű, évjárat: 2020, 259.909 km, EURO6, automata váltó, vontatás, légrugó, klíma, multikormány, elektromos ablak, elektromos tükör, fűthető tükör, stb. Ponyvás plató felépítménnyel, külső méret: 7.27 x 2.55 x 2.66 m, belső méret: 7.20 x 2.48 x 2.49 m , Dautel 1500 kg teherbírású emelőhátfallal, külföldi okmányokkal. Minden tehergépjármű névre írva, friss műszaki vizsgával, tachográf illesztéssel, hitelesítéssel, és érvényes felülvizsgálatokkal kerül átadásra. Telephelyünkön állandó 70-80 darabos készlet áll rendelkezésre. Meglévő teherautókon felépítménycsere saját műhelyünkben megoldható! |
| Felszereltség: | Állítható kormány, CD-s autórádió, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, légrugó, légrugós ülés, manuális klíma, szervokormány, azonnal elvihető. |
| Telefonszám: | (+36) 20/9528866 |
| Cím: | KECSKEMÉT NYÍRFA u. |
| E-mail: | jarmufelepitmeny@gmail.com |
| : |


















