IVECO EUROCARGO 160E HŰTŐS-EMELŐHÁTFALAS 6.20 m
| Vételár: | 10 880 000 Ft + 27% ÁFA (bruttó: 13 817 600 Ft) |
| Ár (EUR): | 30 293 EUR + 27% ÁFA (bruttó: 38 472 EUR) |
| Gyártási év: | 2016/04 |
| Okmányok jellege: | Lejárt külföldi okmányokkal |
| Km. óra állás: | 228 661 km |
| Kivitel: | Hűtős- emelőhátfalas |
| Váltó: | automata |
| Terhelhetőség: | 8 t |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 6728 cm³ |
| Teljesítmény: | 206 kW, 280 LE |
| Szállítható szem. száma: | 2 fő |
| Ajtók száma: | 2 |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Szín: | Fehér |
| Saját tömeg: | 8 480 kg |
| Össztömeg: | 16 000 kg |
| Raktér hossza: | 6,2 m |
| Raktér szélessége: | 2,49 m |
| Raktér magassága: | 2,2 m |
| Tengelyek száma: | 2 db |
| Leírás: | A TEHERGÉPJÁRMŰ KERESKEDÉSÜNKBEN MEGTEKINTHETŐ! Teljeskörű hitelügyintézés igény szerint, akciós 3.0 %-os Széchenyi Lízing finanszírozással! Iveco Eurocargo 160E hűtős-emelőhátfalas tehergépjármű, évjárat: 2016, EURO6, 228.661 km, automata váltó, klíma, tempomat, légrugó, multikormány, elektromos ablak, elektromos tükör, stb, Hűtős doboz felépítménnyel (belső méret: 6.20 x 2.49 x 2.20 m), CARRIER SUPRA 1150 hűtőaggregáttal (dízel + hálózati üzemmód (380V)), Dautel 2000 kg teherbírású emelőhátfallal, külföldi okmányokkal. Minden tehergépjármű névre írva, friss műszaki vizsgával, tachográf illesztéssel, hitelesítéssel, és érvényes felülvizsgálatokkal kerül átadásra. Telephelyünkön állandó 70-80 darabos készlet áll rendelkezésre. Meglévő teherautókon felépítménycsere saját műhelyünkben megoldható! |
| Felszereltség: | Állítható kormány, CD-s autórádió, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, légfék, légrugó, légrugós ülés, manuális klíma, szervokormány, tempomat, tolatókamera, ülésmagasság állítás, azonnal elvihető. |
| Telefonszám: | (+36) 20/9528866 |
| Cím: | KECSKEMÉT NYÍRFA u. |
| E-mail: | jarmufelepitmeny@gmail.com |
| : |





















