IVECO EUROCARGO ML75E ÉLŐÁLLAT- SZÁLLÍTÓ 3.90 m
| Vételár: | 8 980 000 Ft + 27% ÁFA (bruttó: 11 404 600 Ft) |
| Ár (EUR): | 25 003 EUR + 27% ÁFA (bruttó: 31 754 EUR) |
| Gyártási év: | 2018/11 |
| Okmányok jellege: | Lejárt külföldi okmányokkal |
| Km. óra állás: | 365 001 km |
| Kivitel: | Élőállat- szállító |
| Váltó: | manuális |
| Terhelhetőség: | 2 t |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 4485 cm³ |
| Teljesítmény: | 137 kW, 186 LE |
| Szállítható szem. száma: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 2 |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Szín: | Piros |
| Saját tömeg: | 5 110 kg |
| Össztömeg: | 7 490 kg |
| Raktér hossza: | 3,9 m |
| Raktér szélessége: | 2,33 m |
| Raktér magassága: | 2,13 m |
| Tengelyek száma: | 2 db |
| Leírás: | A TEHERGÉPJÁRMŰ KERESKEDÉSÜNKBEN MEGTEKINTHETŐ! Teljeskörű hitelügyintézés igény szerint, akciós 3.0 %-os Széchenyi Lízing finanszírozással! Iveco Eurocargo ML75E élőállat-szállító tehergépjármű, évjárat: 2018, EURO6, 365.001 km, manuális váltó, klíma, tempomat, légrugó, tolatókamera, vonóhorog, elektromos ablak, elektromos tükör, stb. Élőállat-szállító felépítménnyel (külső méret: 3.97 x 2.46 x 2.24 m, belső méret: 3.90 x 2.33 x 2.13 m), külföldi okmányokkal. Napi munkából eladó tehergépjármű. Igény szerint esztétikai rendbetétellel (plusz költség). Minden tehergépjármű névre írva, friss műszaki vizsgával, tachográf illesztéssel, hitelesítéssel, és érvényes felülvizsgálatokkal kerül átadásra. Telephelyünkön állandó 70-80 darabos készlet áll rendelkezésre. Meglévő teherautókon felépítménycsere saját műhelyünkben megoldható! |
| Felszereltség: | Állítható kormány, CD-s autórádió, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, légfék, légrugó, légrugós ülés, manuális klíma, szervokormány, tempomat, tolatókamera, ülésmagasság állítás, vonóhorog, azonnal elvihető. |
| Telefonszám: | (+36) 20/9528866, (+36) 30/6265741 |
| Cím: | KECSKEMÉT NYÍRFA u. |
| E-mail: | jarmufelepitmeny@gmail.com |
| : |




























